Kurumsal

Öz Altay Kayseri Taşımacılık Parsiyelde hızlı ve Kaliteli Servis sunmaktadır.

Hakkımızda;

Şirketimiz kurulduğu tarihten bu yana nakliyecilik konusunda güvenli, zamanında, risksiz taşımayı kendisine ilke edinmiş geçen zaman içerisinde oluşan kurumlaşmış kadrosu ile titiz ve planlı çalışmaları sonucunda nakliyeciliğe yeni bir boyut katmıştır. Motivasyon Başarıya Götüren En Önemli Etkenin "Motive Olmuş Çalışan" Olduğuna İnanmaktayız. Bireysel Mutluluğun En Üst Düzeyde Olması Hedeflenilmiştir. Kişisel Gelişim İçin Boyut Lojistik Çalışanlarına Gerekli Olan Tüm Alt Yapıyı Oluşturacaktır. Çalışanların Gelişemediği Ve Hedefleri Paylaşmadığı Bir Şirkette Sürekli Gelişmeden Bahsetmek Pek Mümkün Olamamaktadır. Çalışanların Beklentileri İle , Şirketin Beklentilerini Buluşturmak Ve Çalışanların Performansını Bu Hedefe Göre Değerlendirmek, Şirketimizde Motivasyonun Bir Gereği Olarak Kabul Edilmektedir. Şirket Yönetimi, Motivasyonun Nasıl Gerçekçi Olarak Yapılması Gerektiğini Yapılan Toplantılarda Uzmanlar Eşliğinde Belirlemektedir.

Değerlerimiz ;

Şirketimiz hizmet sektöründe gösterilmesi gereken hassasiyet, sürat ve güvenirliliğin bilincinde ve daima daha iyinin peşindedir. Şirketimiz tüm şubeleri ile aynı bina içinde çalışıyormuşçasına irtibat halindedir.Türkiye´nin her yerine anlaşmalı ambarlar vasıtası ile taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Hedeflerle Yönetim Şirket Hedefleri Katılımcı Bir Tarzda Çalışanlar Bazında Belirlenir. Şirket Hedefleri Çalışanlarla Paylaşılır Ve Gerçekçi Olmasına Dikkat Edilir. Gelişmeler Periyodik Olarak Gözden Geçirilerek, Hedeflerle Gelişmeler Karşılaştırılır. Şirket Vizyonuna Ulaşmanın Gereği Olarak Olarak Prodüktivitenin Arttırılması , Müşterilere Sunulacak Yeni Hizmetlerin Bulunması Ve Mevcut Hizmet Kalitesinin Arttırılması İçin Çalışanlarla Birlikte Sürekli Olarak Proje Çalışmaları Yürütülür. Proje Konuları Çalışanlar Arası Beyin Fırtınaları Şeklinde Olduğu Gibi, Bireysel Öneriler Şeklinde De Olabilmektedir. Yani Her Boyut Lojistik Çalışanı Büyüme Hedefi Çerçevesinde Kişisel Ve Şirketsel Gelişim İçin Maksimum Gayreti Göstermektedir.

Müşteri Memnuniyeti;

Sürekli ve kesintisiz hizmetin yanında müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan firmamız büyüyen müşteri portföyü ve hizmet kalitesiyle sektördeki haklı yerinde bulunmanın mutluluğu yaşamaktadır.

placeholder İSTANBUL MERKEZ OFİS

AVRUPA YAKASI DEPO ADRESİ

Yetkili Kişi : Adil dalkilic

Telefon : +90 212 470 70 74

Mobil : 0 533 642 4444

E-mail : ozaltaytasimacilik@gmail.com

Adres : Muammer aksoy cad Cinar yolu no 100 sefakoy -Halkali

ll/ilçe : Küçükçekmece -İSTANBUL

placeholder KAYSERİ MERKEZ OFİS

KAYSERİ DEPO ADRESİ

Yetkili Kişi : Hayrullah Satış Abdullah Sert

Telefon : +90 352 320 41 41

Mobil : 0 530 244 44 75 - 0532 782 09 55

E-mail : ozaltaytasimacilik@gmail.com

Adres : Osman Kavuncu Mah. Orta San Bölgesi Bakır Sk. no: 17

ll/ilçe : Melikgazi - KAYSERİ

placeholder YETKİ BELGESİ

N2 VE KI YETKİ BELGESİ

Yurtiçi ticari parsiyel eşya taşımacılıgı ve Normal kargo yuk taşımacılığı yetki belgelerini kiralamaktayız.